Účast KFS na EUFA

Náš student 3. ročníku Martin Donát se jako delegát KFS zúčastnil celoevropského setkání k udělení Evropské univerzitní filmové ceny. Organizátoři nám k jeho účasti napsali: „Martin was THE BEST! He is a great guy, good spirit for the group.“

Takže díky za skvělou reprezentaci, Martine!

Katedra filmových studií se letos již počtvrté zúčastnila výběru nejlepšího evropského filmu v rámci projektu European University Film Award (EUFA), který vznikl ve spolupráci s Filmfest Hamburg a Evropskou filmovou akademií. Pokud se budete modulu účastnit příští rok, podíváte se na nové nominované filmy, vyzkoušíte si práci filmové poroty, vyberete společně nejlepší film a jeden z vás se jako český reprezentant zúčastní finálního setkání poroty a vyhlášení studentské ceny v Hamburku (letos se setkání uskutečnilo online).

Úvod > Aktuality > Účast KFS na EUFA